Bursa İnşaat Sonrası Temizlik

Öncelikle yeni eviniz hayırlı olsun ..

İnşaat temizliği dense de aslında temizlikten ziyade, inşaat tozu harç beton vb. sorunlarla karşı karşıyasınız.

En çok söylenen ”inşaat ama aslında içinde moloz yok”

 

Bir ev yeni yapılmışsa inşaat temizliğidir, zor zahmet ciddi bedeller ödenerek alınan yeni inşaatı bitmiş ev temizliğinde, ev sahiplerinin en çok yaptığı hata evdeki yardımcı bayana yeni evi temizletmeye çalışmak ve veya sadece fiyat araştırarak en ucuza evi temizletmeye çalışmasıdır.

İnşaat temizliği – yeni ev temizliği – tadilat görmüş ev temizliği ihtiyacınızda, Gerekli makine malzeme deneyimli tecrübeli ve yeterli sayıda çalışan gerekir. Evin bir bölgesinde kullanılan kimyasal başka bir bölgesinde yüzeylere ciddi hasar verebilir, yüzeylerde bulunan boya ve inşaat kalıntılarının doğru bir şekilde çıkarılması ve bu esnada yüzeylere hasar verilmemesi gerekir. İyi temizlenmeyen bir yeri tekrar temizlemek mümkündür ama, inşaat temizliği yaparken çizilen hasar gören bir yerin telafisi yoktur, yeni ev heyecanınız yarıda kalmasın, her sabah uyandığınızda o camdaki çiziği görüp pişmanlık duymayın,

 

Deneyimli ve tecrübeli personellerimiz ile ;

Mutfak çekmecesine kadar söküp silip takıyoruz

Mutfağa ayrı kova ve sıfır bez açıyoruz

Islak zeminler, balkon çıkışları, fayanstan parkeye geçişleri kalın paspaslar ile sarıp sarmalıyoruz

3+1 evlere en az 4 çalışan  gönderiyoruz (kapalı balkon varsa 5 personel)

Dubleks evlere 5-6 personel

Her türlü makine ekipman tarafımızca sağlanıyor

Temizlik esnasında eve kimse almıyoruz (ev sahibi dahil)

Eve biri girerse temizliği durduruyoruz.

Temizlik yapılan mekanda ELEKTRİK SU olmalı suyun bağlı olması akabilecek her musluktan su gelmesi gerekir, ELEKTRİK olması tüm aydınlatmaların geçici de olsa ışıklandırılması ve tüm prizlerin çalışması gerekir. uzatma kablo ile elektrik temin edilmesi, 2 kat alttan veya üstten hortum ile su getirilmesi halinde iyi bir temizlik yapılamamaktadır. bizlerde yapmamaktayız.

 

lütfen tadilat usta işçi boyacı beyaz eşyacı her ne eksiğiniz varsa tamamladıktan sonra bizlerden randevu alınız , yapılacak olan temizlik sıfır detaylı bir temizliktir. Biz bitti demeden gelmeyiniz, temizlik bitince gelip kontrol edip evinizi teslim alabilirsiniz.

Bursa’da inşaat temizliğini yaptığımız yüzlerce müşterimizin yazmış olduğu yorumları Bursa temizlik Şirketleri yorumları başlığı ile sosyal medya hesaplarımızdan okuyabilir, evinizi gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz.

 

Hizmet Bölgeleri: Bursa il ve ilçeleri

 

 

 

 

 

 

bursapaktemizlik

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?