Bursa Zemin Temizliği- Zemin Yıkama – Fabrika Temizliği

Bursa Zemin temizleme
Bursa Zemin Temizliği

 

Bursa Pak Temizlik olarak, Bursa’da temizlik şirketleri sektöründe 15 yılı aşmış tecrübesi ile Bireysel hizmetin yanında, Endüstriyel temizlik alanında da sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

Bilinenin aksine sadece denetleme zamanlarında değil, normal zamanlarda da zemin temizliği yaptırabilir, çalışmış olduğunuz iş ortaklarınıza, ve çalışanlarınıza vermiş olduğunuz değeri göstermiş olursunuz. Endüstriyel temizlik yaptırmanın çalışanlar üzerinde olumlu etkisinin olduğu ve üretime %25-30 gibi olumlu yönde etki ettiği yapılmış ve etkisi kanıtlanmış bir araştırmadır.

Fabrikalar, Sanayi kuruluşları, Alış veriş merkezleri, Okullar, Hastaneler, Site otoparkları gibi Tüm mekanların Zemin Temizliğini Profesyonel makine ve her zemine uygun kimyasallarla etkin bir hizmet vermektedir.

 

Bursa’da Zemin temizliği – Sert zemin yıkama hizmetimiz;

Zeminin cinsine ve mevcut kirlenme durumuna göre

Fayans

Mermer

Pvc

Epoksi

Helikopter beton

Her türlü zemine uygun makine ve aparatları, Su jeti ve gene zemine uygun kimyasallarla etkin bir Zemin temizliği yapmaktadır.

Ağır Sanayi kuruluşlarının, Fabrikaların ve veya yoğun kire maruz kalan üretim alanlarının temizliği belirli aralıklarla yapılmadığı takdirde, uzun vadede büyük sorun teşkil etmektedir. Endüstriyel Temizlik, zeminde bulunan kirin ve üretimden dolayı oluşan kir tabakasının cinsine ve yoğunluğuna göre keşif yapılarak değerlendirilmesi gerekir. Zemin Temizleme esnasında zemine de zarar vermeyecek uygun kimyasal ve bilinçli tecrübeli personel gerektirir.

Zemin Temizliği üretimi aksatmayacak şekilde, gece ve veya tatil günlerinde yapılması gerekir. Temizlik esnasında alanda çalışma olmaması ve çekilebilir tüm eşya, teknik malzemenin uygun alanlara çekilmesi gerekir.

Bursa’da zemin yıkama ve zemin temizliği 15 yılı aşan tecrübe ve teknolojik makine ekipman, tecrübeli personeli ile, siz değerli işletmecilerimizin hizmetinizdeyiz.

Ücretsiz keşif ve bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

 

Bursa Zemin Temizliği

Bursa Zemin Temizliği
Bursa Zemin Temizliği
Bursa Fabrika Zemini Temizleme
Fabrika Zemin Temizliği

bursapaktemizlik

7/24 İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?