Fabrika Temizliği Bursa-Zemin Temizleme

Bursa Temizlik Şirketi Bursa Pak Temizlik olarak, Endüstriyel Temizlik-Fabrika Temizliğinde 10 yılı aşmış tecrübesi ile siz değerli sanayicilerimizin hizmetindedir.

 

Fabrika temizliği hizmetlerimiz;

-Üretim alanlarının Zemin makinesi ile zemin temizliği

-Üretim alanı çatı tavan ve duvar temizliği-örümcek ağı ve hav alma

-Makine temizliği-Teknik Temizlik

-Üretim alanları Soyunma odaları işçi lavaboları

-Fabrika dış cephe cam temizliği

-Ofislerin genel temizliği

-Yemekhanelerin detaylı hijyen temizliği

-Belirli sürelerde yapılan dezenfekte uygulaması

 

Tüm bu uygulamalarımız sizlerin istediği esnek bir zamanda yapılabildiği gibi, periyodik tarihlerde planlı bir şekilde de yaptırabilirsiniz.

Profesyonel bir hizmet almak sizlere daha çok zaman kazandırdığı için, rakiplerinizle de daha çok rekabet edebilir bir ortam oluşturur.

Yoğun iş temposunda ve yeterli personel olmaması gibi durumlarda, Temizlik ve Hijyene yeterince önem verilmemesi uzun vadede sizlere sorun teşkil edecektir. Sadece denetleme zamanlarında değil, normal zamanda da temizlik yaptırabilirsiniz.

Uzun vade de temizlik yaptırmamak, yoğun kirlenmeden dolayı fazla personel ve yüksek maliyet gerektirdiği gibi, yapılan temizlikte bazı lokal alanlarında da tam bir sonuca gidilememesi gibi sorunlara yol açacaktır.

Bursa Pak Temizlik olarak her türlü ihtiyacınızda bir telefon kadar sizlere yakınız, Pak Temizlik alanında tecrübeli çalışanları ile, her mekana uygun makine ekipmanı ile sizlerin en yakın çözüm ortağı olmaktadır.

Keşif ve Bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

 

bursapaktemizlik

7/24 İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?