Bursa Hastane Temizliği

Hijyen açısından en hassas olan kurumların başında Sağlık sektörü gelmektedir,

Özel ve Kamuya ait tüm Hastaneler, Bakım evleri, Sağlık ocakları ve benzer kurum ve kuruluşların temizliği ile alakalı, üst düzey dikkat gerektiren eğitimli tecrübeli personel, teknolojik makine ekipman desteği ile hizmetin dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Enfeksiyon ve bulaşıcı hastalık tehlikesinin çok fazla olduğu hastanelerde yapılan temizlik, dikkatli ve bilinçli bir şekilde yapılması gerekir, çalışan personelin Hastane hijyeni ayrı ortamlar için uygun kimyasal kullanımı ve atık yönetimi ile ilgili sürekli eğitime tabi tutulması gerekir.

Her geçen gün binlerce insanın ziyaret ettiği sirkülasyonun yoğun olduğu Sağlık kuruluşlarında temizliği profesyonel bir şekilde yapılmadığı takdirde önü alınamaz bir sorun haline gelecektir, Firmamız Bursa Pak Temizlik olarak, profesyonel ve konusunda eğitimli kadro ile çalışarak, ekonomik olarak uygun hizmet vermekle birlikte kaliteden de ödün vermeden hızlı ve sonuç alınabilir hizmet sunuyoruz.

Hasta odalarından otoparkına kadar her birimin temizliği ayrı değerlendirilmeli, kullanılan makine ve malzemelerin kullanımı da ona göre olmalıdır.

Ücretsiz keşif ve bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

 

bursapaktemizlik

7/24 İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?